Sdružení PAMĚŤ

Základní činností Občanského sdružení PAMĚŤ je příprava a prezentace projektů mapující příběhy druhé poloviny 20. století, které výrazně zasáhly do života české společnosti. Projekty jsou realizovány v různých formách výstavy, televizní dokumenty, knižní publikace, debaty pro širokou veřejnost atd.

OVERVIEW

This website sdruzenipamet.cz presently has a traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have evaluated twenty pages inside the website sdruzenipamet.cz and found twenty-nine websites referring to sdruzenipamet.cz.

SDRUZENIPAMET.CZ RANKINGS

This website sdruzenipamet.cz is seeing diverging amounts of traffic in the past the year.
Traffic for sdruzenipamet.cz

Traffic ranking (by month) for sdruzenipamet.cz

Traffic ranking by day of the week for sdruzenipamet.cz

NOVINKY Audabiac

Drazí umělci, dobrovolníci, spolupracovníci, partneři a kamarádi. Do nadcházejícího roku 2014 vám přejeme mnoho kreativity, fantazie a odvahy pustit se do nových a velkých věcí. Na shledání v nadcházejících letech se těší všichni z Audabiaku! PŘEDVÁNOČNÍ NÁVŠTĚVY V DOMOVECH.

Nenápadní hrdinovia

Pripomenuli sme si 30 rokov od Sviečkovej manifestácie. V sobotu a nedeľu 24. marca 2018 sme si pripomenuli 30 rokov od Sviečkovej manifestácie. Na Hviezdoslavovom námestí sa konala rekonštrukcia zásahu policajných jednotiek z roku 1988, vrátane zatýkania a vodného dela, program pokračoval v kine. Študenti z projektu Nenápadní hrdinovia oslávia 25. marec aj s prezidentom SR.

Třetí odboj - Třetí odboj na Jižní Moravě

Vznikl na základě reformy z roku 1948 a nekryl se zcela se současným územím Jihomoravského kraje. Brněnský kraj v roce 1951. Seznam zemřelých na jihomoravské části železné opony. Seznam příslušníků StB spojených s akcemi proti jednotlivým skupinám.

WHAT DOES SDRUZENIPAMET.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of sdruzenipamet.cz Mobile Screenshot of sdruzenipamet.cz Tablet Screenshot of sdruzenipamet.cz

SDRUZENIPAMET.CZ HOST

I diagnosed that the main page on sdruzenipamet.cz took two thousand two hundred and eight milliseconds to stream. We could not observe a SSL certificate, so our web crawlers consider this site not secure.
89.185.253.48

I diagnosed that this domain is weilding the Apache operating system.

Sdružení PAMĚŤ

DESCRIPTION

CONTENT

This website had the following on the site, "Přejít na hlavní navigaci a přihlášení." Our analyzers viewed that the web page said " Prezentace výsledků projektu Mezinárodní spravedlnost pro komunistické zločiny." The Website also said " Pro více informací přejděte do našeho kalendáře akcí. 982015 - Pouť k uctění památky pátera Václava Drboly v Babicích. 282015 - Vzpomínka na Jaroslava Šlezingera, Ostrov." The website's header had sdružení Paměť as the most important search term. It is followed by zločiny komunismu, železná opona, and útěk za svobodou which isn't as highly ranked as sdružení Paměť. The next words they uses is třetí odboj.

SUBSEQUENT WEB SITES

Aktuality Sdružení pro Vinoř

Pozvánka na jednání o Rezidenci Vinoř 27. Beseda s Igorem Němcem 10. Prezentace projektu Rezidence Vinoř 28. Nesouhlas s rozkopáním chodníků 23. Utajená revitalizace v Podskalí 29.

Sdružení rozhodců

Sdružení rozhodců je moderní společností zabývající se realizací rozhodčího řízení, jejíž tradice sahá až do roku 1996, kdy byla založena jako vůbec první soukromoprávní subjekt fungující v této právní oblasti. Původní cíl se však nikterak nezměnil razantně urychlit řešení majetkových sporů mezi věřitelem a dlužníkem, neboť stav české justice není v tomto ohledu uspokojivý. Rozhodčí řízení je aktivně zahájeno již v den doručení žaloby, běžná komunikace s účastníky je operativní a neformální.

Mikroregion Sdružení Růže Titulní stránka

Vítáme Vás na nových internetových stránkách mikroregionu Sdružení Růže. VOLEBNÍ VALNÁ HROMADA SR - 28. 2015 V HORNÍ STROPNICI - SPORTOVNÍ HALA. NAVŠTIVTE NOVÉ KOUPALIŠTĚ V BOROVANECH. 107, 373 12 BOROVANY. UBYTOVÁNÍ V MIKROREGIONU 2012 - BOROVANSKO.

www.SDRUZENISPLAV.cz

Stejn problmy, rzn een. Tentokrt mme pipraven program pjemn odpoinkov, nudit se ale urit nebudete! Spn jsme ukonili LEADER 2007.

Občanské sdružení - TULIPAN

V Chráněné dílně TULIPAN zaměstnáváme lidi se zdravotním postižením, kteří by neměli šanci uplatnit se na běžném pracovním trhu s ohledem na rozsah a stupeň jejich handicapu. V současné době je zde zaměstnáno 54 osob se zdravotním postižením. Sdružení TULIPAN provozuje chráněnou dílnu, kde zaměstnává osoby se zdravotním znevýhodněním. V rámci poradenských služeb pomáháme nejenom osobám se zdravotním znevýhodněním, kteří jsou našimi zaměstnanci, ale. Potřebujete vyházet sníh, nebo uklidit dům? .